Hlavní navigace

Open Graph

Sdílíte na Facebooku soukromé odkazy? Nedělejte to, dají se odhalit

Není to nic zas tak nového. A pořád platí zásadní pravidlo: do veřejného prostoru neveřejné věci nepatří. A Facebook je veřejný prostor.

Daniel Dočekal

13. 6. 2016 6:30
Doba čtení: 5 minut

Prozření Facebooku: konečně půjde hledat v příspěvcích přátel a stránek

Několik let zbytečného vnucování nepoužitelného hledání pod názvem Graph Search je snad u konce. Facebook konečně pochopil, co vlastně lidé chtějí.

Daniel Dočekal

9. 12. 2014 8:52
Doba čtení: 2 minuty

TIP: Open Graph Debugger pomůže pro ladění i vkládání odkazů na Facebook

Chcete vložit na Facebook odkaz a Facebook zatvrzele nabízí nesmyslný obsah? Aktualizovali jste článek a chcete aby i Facebook vkládal novou podobu? Zkuste používat Open Graph Debugger, pomůže v řadě situací

Daniel Dočekal

20. 4. 2013 9:27
Doba čtení: 2 minuty

Aktivity generované uživateli Facebooku překročily 1 miliardu denně

Podle Facebooku sdílejí uživatelé na Facebooku více a více informací o svých aktivitách. Paradoxně jde ale nejvíce o to, jakou hudbu poslouchají.

Daniel Dočekal

11. 3. 2013 11:34
Doba čtení: 2 minuty

The Guardian končí s aplikací na Facbeooku, více sociální bude web

The Guardian je jeden z mnoha těch, kdo vynaložili nemalé prostředky na vývoj a provoz aplikace na Facebooku. Jenže, to bylo ještě v době, kdy bylo možné aplikace na Facebooku nastavit jako „landing“ záložku pro „nefanoušky“ a navíc nedošlo k drastickému omezení možností oslovování fanoušků z aplikací. S příchodem Timeline podoby Stránek se aplikace pro firemní Stránky staly neviditelnou příteží a obtížnost oslovování stoupla o několik řádů.

Daniel Dočekal

14. 12. 2012 17:37
Doba čtení: 1 minuta