Hlavní navigace

Quickoffice

App Store Applu není imunní, najdete v něm řadu podvodných aplikací

Apple určitě nezkouší všechny aplikace. Kdyby tomu tak bylo, těžko by mohl být v App Store třeba QuickOffice, stejně jako řada dalších podobných podvodů.

Daniel Dočekal

8. 12. 2014 9:02
Doba čtení: 2 minuty

Google pohřbívá QuickOffice

Dva roky po akvizici Google z nabídky Google Play a Apple AppStore stáhne oblíbenou kancelářskou sadu QuickOffice. Co si připravil na souboj s tabletovou verzí Microsoft Office pro Android?

Jiří Macich ml.

30. 6. 2014 23:51
Doba čtení: 2 minuty

Google přichystal nové mobilní kancelářské aplikace pro Android a iOS

Na rozdíl od Office Mobile podporují i tablety s Androidem a jsou dostupné zdarma pro prohlížení i editaci dokumentů či tabulek. Pro předplatitele Google Apps zůstává zdarma QuickOffice.

Jiří Macich ml.

4. 5. 2014 22:19
Doba čtení: 1 minuta

Google začal nabízet mobilní kancelářský balík QuickOffice zdarma

Aplikace OuickOffice pro operační systémy Android a iOS je ode dneška ke stažení bezplatně. Google tak přitvrdil v boji s konkurenčním Microsoftem.

Martin Vyleťal

20. 9. 2013 16:50
Doba čtení: 1 minuta

Google koupil Quickoffice, autory mobilního "kancelářského" balíku

Quickoffice jste možná potkali na mobilních telefonech či tabletech, jde o jednoho z hráčů na poli mobilních „kancelářských“ balíků pro Android i iOS. A také o jeden z nejpoužívanějších software na práci se soubory z Microsoft Office – Word, Excel, PowerPoint. Podle společnosti samotné je Quickoffice instalováno na více než 300 milionech zařízení.

Daniel Dočekal

6. 6. 2012 7:34
Doba čtení: 1 minuta