Hlavní navigace

TechCrunch.com

Co tě nezabije, to tě přizabije, aneb za 60 seconds v Silicon Valley

TechCrunch Disrupt v americkém San Francisku je považován za největší startupovou událost roku. A na letošním TCD zaznamenali Češi jedno prvenství.

Doba čtení: 6 minut

TechCrunch Disrupt očima českých startupů: jet či nejet do Startup Alley?

Letos na akci TechCrunch Disrupt vyrazilo rekordní množství tuzemských startupů. A zdaleka to nebyli jen absolventi CzechAcceleratoru jako třeba Corinth nebo STRV.

Doba čtení: 5 minut

Uvedete svůj globální startup na TechCrunch Disrupt v Berlíně?

Na přihlášky na „Startup Battlefield“ už není mnoho času — jen do pondělí 24. 6. Potřebujete přitom ukázkové video.

14. 6. 2013 17:35
Doba čtení: 1 minuta

Diskutéři, vraťte se, prosí TechCrunch a končí s diskusemi přes Facebook

Experiment technologického magazínu s facebookovými diskusemi trval necelé dva roky. Serveru sice přinesl návštěvnost, odradil ale většinu diskutérů.

Doba čtení: 2 minuty

RIP: Fusion Garage a JooJoo (Grid 10 a Grid 4) tablet

Fusion Garage, tvůrci tabletu JooJoo, účastnici dramatu s dalším hlavním účastníkem Mike Arringtonem (zakladatel TechCrunch.com), podle všech příznaků končí. V tichosti a bez jakékoliv komunikace. www.TheJooJoo.com nebyla zaplacena a obsahuje reklamu doménové registrátora. www.FusionGarage.com podle Fusion Garage goes silent, hints another tablet rival down nebyla zaplacena také a podle informací na dalších místech Fusion Garage přestala dodávat objednané tablety a v některých případech ani…

18. 12. 2011 11:39
Doba čtení: 1 minuta

Na Facebooku je nuda, pojďme z něj udělat bar

Přehlídku startupů na konferenci TechCrunch Disrupt vyhrál Shaker, izraelská aplikace, která chce zkřížit Facebook s virtuálním světem Second Life a hrou The Sims.

Doba čtení: 2 minuty

Velký vzteklý muž Arrington opouští TechCrunch. Bude investovat do startupů

Už je to oficiální – zakladatel serveru vlivného tak, že by se jeho vliv v Silicon Valley dal krájet, odchází z AOL, která od něj TechCrunch loni koupila, aby se mohl věnovat správě investičního fondu, do nějž AOL vložila deset milionů dolarů.

Doba čtení: 10 minut

Vyhozený Arrington dává AOL ultimátum a AOL se třese v základech

Okolo TechCrunch.com je ještě stále veselo. Mike Arrington, zakladatel TechCrunch.com, byl vyhozen Arrianou Huffington poté, co se ukázalo, že (teoreticky) bez jejího vědomí Arrington s masivní podporou AOL založil fond rizikového kapitálu CrunchFund (viz Michael Arrington končí jako šéfredaktor v TechCrunch.com) a otázka novinářské etiky se tak dostala ještě více na pozornost dne.

7. 9. 2011 8:05
Doba čtení: 1 minuta

Michael Arrington končí jako šéfredaktor v TechCrunch.com

Opuštění pozice šéfredaktora je nutnost vyvolaná rostoucí nespokojeností s Arringtonovým současným fungováním v novinařině a zároveň i v oblasti investování a rizikového kapitálu.

Doba čtení: 1 minuta