Hlavní navigace

Data: Hasiči, judo, tenistky a Chalupáři. Na co jsme se dívali o víkendu

Sdílet

Filip Rožánek 2. 8. 2021
Chalupáři Autor: Česká televize

Nový seriál televize Nova Co ste hasiči zůstává nejsledovanějším pátečním pořadem. V pátek 30. července 2021 si ho zapnulo 844 tisíc lidí starších 15 let, jeho podíl na sledovanosti přesáhl 30 procent. Měl například víc diváků než Televizní noviny.

Jinak byla spolehlivým lákadlem hlavně olympiáda na ČT sport. Páteční zápas judisty Lukáše Krpálka v těžké váze, při němž získal zlatou medaili, vidělo bezmála 35 procent lidí u obrazovek. Kolem 37 procent diváků sledovalo vodní slalom.

Sobotní finále ženského tenisového turnaje na olympiádě mezi Markétou Vondroušovou a Belindou Bencicovou naladilo 676 tisíc lidí, což bylo v době vysílání 43,89 procent diváků starších 15 let. Podobný počet diváků přilákala v sobotu už jen večerní repríza Všechnopárty na ČT1.

V neděli dokázaly oslovit víc než milion diváků jen tři pořady: Televizní noviny na Nově (1,04 milionu) a digitálně restaurované epizody seriálu Chalupáři na ČT1 (1,03 milionu a 1,09 milionu). 

Ranní přenos tenisového utkání Krejčíková/Siniaková – Bencicová/Golubicová na ČT sport si nenechalo ujít 578 tisíc lidí při podílu na sledovanosti 42 procent.

Zdroj dat: TV Nova/ATO-Nielsen Admosphere, Živě + TS0 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 8. 2021 9:36

    Ja_uz_budu_hodny_dedecku

    ČT za mne fajn... cekal sem na Chalupare jako kazdy rok a vse splneno. Nasazeni dvou dilu po sobe je zajimave a dobry napad. Uz sem si rikal,j ak to stihnou do konce srpna. Pitaval taky jede pekne. Olympiada tradicne na vysoke urovni, hlavne komentatori a studia.

    Takze zaslouzeny palec nahoru a jen vice takovych.