Hlavní navigace

Digi CZ od ledna vyřadila deset stanic včetně Sport 1, TV Paprika nebo Film+

2. 1. 2020

Sdílet

Sledování televize, divák - ilustrační foto Autor: Pixabay

Satelitní a internetový operátor Digi CZ od 1. ledna 2020 vyřadil deset stanic z portfolia mediální skupiny AMC. Zákazníci Digi v České republice nebudou moci sledovat kanály Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, JimJam, Spektrum, Home Spektrum, TV Paprika ani CBS Reality.

Podle provozovatele stanic vypršela smlouva o jejich šíření 31. prosince 2019. „AMCNI CNE je otevřena jednání s Digi o obnovení smlouvy o distribuci a včas společnosti Digi zaslala cenovou nabídku odpovídající tržním podmínkám,“ tvrdí firma. Operátor se ale s provozovatelem stanic dosud nedomluvil a stanice vyřadil.

„Do konce roku 2019 byly programy AMC vysílány nuceně na základě předběžného opatření soudu, jehož platnost skončila 31. 12. 2019, proto už je nevysíláme,“ odpovídá zákazníkům podpora Digi TV na facebookovém profilu operátora. „Soudní spor vyvolaný ze strany AMC nadále trvá. Digi TV má zájem o vysílání programů AMC za přijatelných finančních podmínek, které nepovedou ke zvýšení cen pro zákazníky Digi TV,“ dodává prohlášení na webu operátora.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 1. 2020 23:58

  koukac

  děkuji Vám za e-mail.
  Kanály AMC byly z programové nabídky vyřazeny již v září 2018. Do konce roku 2019 byly programy AMC vysílány nuceně na základě předběžného opatření soudu, jehož platnost skončila 31. 12. 2019. Máme zájem o vysílání programů AMC za přijatelných finančních podmínek, které nepovedou ke zvýšení cen pro naše zákazníky.
  Jako náhradu jsme přidali 10 jiných programů. V následujícím období pak přibývaly další programy a velké množství programů jsme převedli do HD kvality. Naposledy jsme do nabídky přidali programy Comedy House a Nicktoons, v prosinci 2019.

  Nahradu ceho ? Nevidim tam nic co by konkurovalo Sport 1 a 2 HD, AMC a Spektrum HD. Plodi jen sracky a lidi treba se zblaznete. Uz at je DS3 u TM a odchazim do pryc ihned.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).