Hlavní navigace

re.volt začátkem června ukončí činnost

25. 5. 2021

Sdílet

re.volt Autor: Printscreen, Lupa.cz

Provozovatel sdílených žlutočerných skútrů a koloběžek re.volt ukončí 6. června svou činnost. Výkonný ředitel firmy Pavel Kuchta to zákazníkům oznámil prostřednictvím e-mailu. re.volt končí kvůli finančním potížím spojeným s pandemií koronaviru.

„Důvody jsou jednoduché – finanční. Vše se během covidu zastavilo a na žádné kompenzace jsme jako firma nedosáhli. Všechny své úspory jsme již utratili a už nemáme z čeho financovat provoz. Všechny uživatele, kteří mají v naší aplikaci dobitý kredit, tímto s vybízíme k jeho vyčerpání,“ uvedl v e-mailu Kuchta s tím, že osobní data jako občanské průkazy firma po ukončení provozu smaže.

„Konec nás velice mrzí, ale svět se bude točit a jezdit i bez nás. Budeme ale velmi rádi, když si s námi užijete poslední dny a s radostí se projedete,“ dodal Kuchta.

Ještě loni na jaře přitom firma plánovala masivní expanzi, kdy v Praze chtěla provozovat 1350 elektrických koloběžek a hodlala také proniknout do carsharingu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář a moderátor, redaktor Lupa.cz a spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve působil také v marketingu a pracoval ve státní správě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).