Hlavní navigace

Skylink opět připomíná přechod na DVB-T2, video evokuje spot České televize

4. 2. 2019

Sdílet

Skylink Autor: M7 Group

Bavič a moderátor Luděk Staněk, který je mimo jiné autorem několika formátů na nedávno spuštěné internetové Mall.tv, pokračuje se spolupráci se skupinou M7 Group. Ta na české a slovenském trhu provozuje dominantní satelitní platformu Skylink. 

Skylink se už delší dobu snaží využít chystaného přechodu na nový vysílací standard zemského televizního vysílání DVB-T2. Hlavní příčinou vyhrocené komunikace ze strany některých operátorů placených televizních služeb je historicky silná pozice terestrického příjmu. Ten využívá nadpoloviční většina tuzemských televizních diváků. 

Skylink a někteří další operátoři se proto snaží diváky přesvědčit o komplikovanosti probíhajícího přechodu na DVB-T2, pro který je nutná koupě nového televizoru nebo set-top boxu, a jako ideální řešení prezentovat předplatné satelitní, kabelové nebo IPTV televize. Svoji kampaň navíc doprovázejí i různými slevovými akcemi. Některá svá tvrzení už musel Skylink dokonce na základě předběžného soudního opatření stáhnout

V aktuálním spotu vystupuje spolu se Staňkem také moderátorka Adéla Gondíková, která „vybrala satelit od Skylinku a je naprosto spokojená“. Spot navíc svým zpracováním připomíná video od České televize, ve kterém vysvětloval divákům podrobnosti o přechodu na DVB-T2 její moderátor Daniel Stach.


Autor: YouTube

Spot České televize o přechodu na DVB-T2 s moderátorem Danielem Stachem.

Jak pro DigiZone upřesnil mluvčí Skylinku Marek Němec, aktuální spot se Staňkem a Gondíkovou se v televizním vysílání neobjeví. Video je určeno pro prezentaci na YouTube a formou placeného proma pak i na sociálních sítích, jako je Facebook, uvedl Němec.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).