Hlavní navigace

Sledovanosti Televizních novin v říjnu pomohl i projev prezidenta Miloše Zemana

3. 11. 2020

Sdílet

Televizní noviny - kampaň 2020 Autor: TV Nova

Televizní noviny v říjnu obhájily pozici nejsledovanějšího hlavního večerního zpravodajství na českém trhu. V cílové skupině diváků starších 15 let si je průměrně zapínalo 1,482 milionu lidí. Vyplývá to z oficiálních výsledků elektronického měření sledovanosti za minulý měsíc.

Televize Nova zásah své zpravodajské relace zdůrazňuje i použitím údajů za širokou cílovou skupinu diváků starších 4 let. Nejsledovanější byly Televizní noviny na státní svátek 28. října s 1 863 000 diváků. „Součástí vysílání byl i projev prezidenta republiky. Nova tak byla televizní stanicí, na které si projev hlavy státu vyslechlo nejvíce obyvatel ČR,“ uvedl šéfredaktor zpravodajství TV Nova Michal Kratochvíl.

Zpravodajství Novy zavedlo různá opatření, aby její reportéři, moderátoři, kameramani, produkční a další spolupracovníci mohli bez problémů fungovat i během koronavirové krize. Nova své reportéry rozdělila na dvě skupiny, které se navzájem nepotkávají. Zajistila také moderátorské zázemí mimo hlavní newsroom.

„Televizní noviny dlouhodobě dokazují, že jsou relevantním a nejdůležitějším televizním zdrojem informací pro obyvatele České republiky. Pro nás samotné je to závazek, který nebereme na lehkou váhu. Zároveň je to pro nás hnací motor v této nelehké situaci,“ uzavřel ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).