Hlavní navigace

TV Nova mění večerní program, zařazuje další speciál o koronaviru

Sdílet

Filip Rožánek 20. 3. 2020
Nova je s vámi Autor: TV Nova

Televize Nova zařadí v pátek 20. března 2020 do hlavního vysílacího času ve 20:20 další díl publicistického speciálu Nova je s vámi. Poprvé ho zařadila ve středu 18. března 2020, tehdy se na něj dívalo 637 tisíc lidí.

„V pořadu sdílejí známé osobnosti i diváci každodenní nelehké výzvy, ale i milé a úsměvné momenty, které zažívají v důsledku opatření kolem epidemie koronaviru,“ přiblížil PR manažer TV Nova Martin Šnýdr. „Živě vysílaným speciálem provede moderátor Rey Koranteng a přinese přehledné shrnutí všech událostí a opatření a zároveň poradí, jak nastalou situaci zvládnout,“ dodal.

Dnešní díl se zaměří na karanténu – jak probíhá a jak dopadá na lidi. „Podíváme se do Litovle a zjistíme, jak se žije v odříznutém městě. Diváci se také dozví, jak se mohou nechat vyšetřit bez návštěvy lékaře a na koho se můžou obrátit ve chvíli nouze,“ upozorňuje Šnýdr.

Každý divák může do pořadu poslat svůj postřeh, radu, nabídku s pomocí nebo jen sdílet své pocity, a to prostřednictvím e-mailu novajesvami@nova.cz nebo veřejné skupiny na Facebooku „Nova je s vámi“.

Po skončení speciálu následuje pohádka Tři bratři a film Rychle a zběsile 6.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.