Hlavní navigace

Vodafone nabízí v akci neomezená mobilní data omezenou rychlostí za pětistovku

16. 8. 2021

Sdílet

Mobilní telefon - smartphone - ruce Autor: Depositphotos

Operátor Vodafone nabízí v ramci kampaně zlevněný startovací tarif s neomezenými daty. Od června nabízený balíček Neomezený Basic zahrnuje kromě neomezeného volání a SMS i neomezená data – ovšem jen s rychlostí do 2 Mbit/s. Cena při koupi samostatné SIM karty je 599 Kč. V kombinaci s pevným připojením k internetu dostane zákazník nově 100 Kč slevu a cena se tak dostane na 499 Kč.

Podle podmínek tarifu se dá nový balíček pořídit jen přes online kanály: e-shop, Internetovou samoobsluhu nebo aplikaci Můj Vodafone. Nabídka je akční a platí jen pro prvních 5 tisíc zájemců, uvádí operátor. Podle podmínek také nabídka není určena pro zákazníky s rámcovou smlouvou a zákazníky OneNet.

„Pokud zákazník změní některou ze složek přednastavených kombinací (např. deaktivuje či změní jednu či více komponent přednastavené kombinace), dojde k automatické deaktivaci všech balíčků a nastavené služby budou účtovány dle aktuálního Ceníku (tzn. bez výše uvedených slev),“ doplňují podmínky.

U konkurence zákazník pořídí neomezená data obvykle za částku nad tisíc korun. U T-Mobilu vyjde balíček SD neomezeně na 1075 Kč za měsíc (zahrnuje neomezené volání a SMS a 20 GB dat plnou rychlostí, poté omezení na 3 Mb/s). U O2 vyjde nejlevnější samostatný neomezený tarif NEO Bronzový na 1099 Kč měsíčně (zahrnuje neomezené volání a SMS a rychlostní strop 5 Mb/s). 

T-Mobile také nabízí po celé léto v akci mobilní data zdarma

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 8. 2021 11:02

  TheRipper

  Já mám poslední roky pocit, že tady v tom státě opravdu "vládnou" a řídí chod firem chovanci různých ústavů a ještě větší porce chovanců tomu všemu tleská. Počínaje Vojtěchem s Plagou a jejich posledním výplodem a konče nabídkou omezeného neomezeného tarifu od Vodafone. Ještě chybí, aby škodovka prodávala auta bez kol, pivovary pivo bez chmele a konečně bude české specifikum dokonalé.

 • 17. 8. 2021 12:09

  Thalarctos

  Ja si myslim ze by se v tomhle state mela zavest nejaka forma "lobotomie". Nechal bych si zjednodusit zivot, volil bych levici, nad nicim bych nepremyslel, doufal bych ze stat se o mne postara a muj zivot by byl asi o dost veselejsi. Najednou by mi vystoupeni Janicky Venezuely prisla inteligentni a dalsi a dalsi veci.

 • 18. 8. 2021 11:55

  Ditys

  Data nejsou neomezená, jsou prostě jen normální s rychlostí 2 Mb/s. Použít v jedné větě slova neomezený a omezený je pěkná omezenost, ale co člověk s marketingem nadělá.

 • 2. 9. 2021 19:59

  RadekMaly

  Myslíte si, že se podobných tarifů dočkáme brzo i na 5G?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).