Hlavní navigace

AMC nasadí další seriálovou novinku, od ledna bude vysílat vysoce hodnocené Fargo

3. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Provozovatel placených kanálů nadále posiluje pozici na našem trhu. Od příštího roku bude na stanicích Sport 1 a Sport 2 exkluzivně vysílat přímé přenosy z Formule 1.

Trojnásobného držitele cen Emmy, televizní obdoby filmových Oscarů, nasadí od 28. ledna příštího roku do vysílání tematický kanál AMC, který nahradil nedávno stanici MGM. Fargo (2014), jako adaptace filmu oceněného Americkou filmovou akademií, převádí na obrazovky „skutečný kriminální příběh” a sleduje novou zápletku a postavy. To vše je zasazeno do vlastního charakteristického humoru, děje plného vražd a „minnesotských reálií”, které z filmu udělaly klasické dílo. Kromě České republiky a Slovenska se bude seriál vysílat i v dalších zemích střední a východní Evropy.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: AMC, bývalé MGM, připravilo pro diváky se začátkem roku 2015 překvapení

Jsme rádi, že můžeme do vysílání zařadit takto populární a oceňovaný seriál jako je Fargo. Průběžně posilujeme naši programovou nabídku původních seriálů a kvalitních filmů, které přinášejí výjimečný zážitek stále rostoucímu počtu diváků v celém regionu střední a východní Evropy, uvedl Levente B. Malnay, generální ředitel AMC Networks International – Central Europe (AMCNI CE). Fargo je další seriálovou novinkou, kterou do České republiky a na Slovensko AMC přináší. Těmi prvními byly Halt and Catch Fire a The Divide. AMC je od příštího roku taktéž exkluzivním držitelem vysílacích práv pro Formuli 1, kterou nabídne na kanálech Sport 1 a Sport 2 v HD kvalitě.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.