Hlavní navigace

AMC po převzetí Filmu+ posiluje jeho pozici, chystá i verzi s vysokým rozlišením

6. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Pevně věřím, že kroky, které podnikáme a které jsou zaměřeny především na zkvalitnění obsahu, divák uvítá,“ sdělil DigiZone.cz oblastní manažer AMC Evžen Chlanda.

Začátkem letošního roku, konkrétně v únoru, převzala společnost AMC Networks International – Central Europe od firmy IKO Cable tematickou stanici Film+. V podzimních měsících se začíná tato akvizice naplno promítat i do programového schématu, a to zařazováním atraktivnějších titulů. Jak potvrdil serveru DigiZone.cz oblastní manažer AMC Evžen Chlanda, diváci, jak již bylo dříve potvrzeno, by se měly v následujících měsících dočkat i verze tohoto programu s vysokým rozlišením (HDTV).

NEPŘEHLÉDNĚTE: Filmový kanál Film+ přebírá od IKO Media provozovatel stanice AMC

Jsme rádi, že stanice Film+ je součástí našeho portfolia od začátku letošního roku. Pevně věřím, že kroky, které podnikáme a které jsou zaměřeny především na zkvalitnění obsahu, divák uvítá. Ještě do konce letošního roku představujeme nové atraktivní filmy ze světových knihoven a od 10. listopadu se mohou naší diváci těšit na uvedení mysteriózního a vysoce hodnoceného seriálu Městečko Pines (Wayward Pines), a to v exkluzivní české a slovenské premiéře, uvedl Chlanda. Městečko Pines už propaguje ve své O2 Videotéce i operátor O2.

ČTĚTE TAKÉ: Stanice AMC spustí vysoké rozlišení v horizontu týdnů až měsíců

KL23 hlasovani

V další fázi vývoje stanice se chce její provozovatel zaměřit na možnosti distribuce přes nová media jako OTT (nelineární vysílání), TVE (TV Everywhere – obsah dostupný kdykoliv a kdekoliv) a podobně. Neustále také budeme pracovat na akvizici nových filmů jak z celosvětové, tak i lokální tvorby. Všemi těmito kroky chceme postupně zdokonalovat celkovou kvalitu stanice Film+, doplnil Chlanda. Pro Film+ připravilo AMC i větší kampaň napříč několika různými médii od onlinu, přes tisk a komunikaci skrze partnery formou soutěží. Stanice opět obnovuje komunikaci také prostřednictvím sociální sítě Facebook.

letak_film+ by Lukáš Lucky Polák

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).