Hlavní navigace

Anonymous vyjádřili zakladateli WikiLeaks podporu útokem na britské vládní weby

Martin Vyleťal

Skupina Anonymous podle vlastních slov provedla DDoS útok na některé weby britské vlády. Chtěla tak poukázat na roli Velké Británie v případu zakladatele WikiLeaks Juliana Assange. Ten se už dva měsíce ukrývá na ekvádorské ambasádě v Londýně před vydáním do Švédska. Problémy měly v noci na dnešek weby ministerstva spravedlnosti, ministerstvo spravedlnosti a důchodového zabezpečení či web britského premiéra.

Skupina Anonymous podle vlastních slov provedla DDoS útok na některé weby britské vlády. Chtěla tak poukázat na roli Velké Británie v případu zakladatele WikiLeaks Juliana Assange. Ten se už dva měsíce ukrývá na ekvádorské ambasádě v Londýně před vydáním do Švédska.

Problémy měly v noci na dnešek weby ministerstva spravedlnosti, ministerstvo spravedlnosti a důchodového zabezpečení či web britského premiéra.

Zdroj: VentureBeat

Našli jste v článku chybu?
21. 8. 2012 16:01
Anon (neregistrovaný)

proptože anonem může být každý z nás, proto jsou anonymous nezničitelní. Nikdo je neovládá, neřídí, nejsou pobočkou CIA. Já jsem útok na britské vládní weby naopak bojkotoval. Prosím o zprávičku na lupě.

We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.