Hlavní navigace

Atlas testuje nové mapy

2. 11. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po portálech Seznam a Centrum i Atlas inovuje své mapové služby, který narozdíl od Centra chystá kompletně novou verzi. Tu si můžete vyzkoušet na adrese http://beta.mapy.atlas.cz. Vedle nového vzhledu uživatele čeká vyhledávání dopravního spojení, plánování tras, aktualizace map nebo podpora zoomování kolečkem myši.

Po portálech Seznam a CentrumAtlas inovuje své mapové služby, který narozdíl od Centra chystá kompletně novou verzi. Tu si můžete vyzkoušet na adrese http://beta.ma­py.atlas.cz. Vedle nového vzhledu uživatele čeká vyhledávání dopravního spojení, plánování tras, aktualizace map nebo podpora zoomování kolečkem myši.

UXD

Atlas podobně jako třeba Seznam také spustil speciální blog věnovaný výhradně mapové službě.

Uživatel Internetu je náročnější a od internetového portálu očekává stále více. Věřím, že spokojenost našeho zákazníka je tím vyšší, čím lépe se nám daří na tato očekávání reagovat. Chceme z portálu Atlas.cz vytvořit místo, kde se bude návštěvník cítit jako doma a jsme velice vděčni za příchozí náměty, které nás v naplňování tohoto cíle podporují, tvrdí David Duroň, generální ředitel Atlasu. Postřehy k betaverzi map můžete směřovat do diskuzního fóra. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.