Hlavní navigace

Kanál AXN nabízí ode dneška své seriály v televizorech Sony Bravia

2. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 7. 2010

Diváci kanálu AXN už mohou jeho seriály vidět nejen na tomto programu, ale také prostřednictvím internetového připojení, které je součástí nových televizorů Sony Bravia. Rozšíření programu AXN na televizory Bravia a na další připojovací zařízení k internetu je součástí strategie kanálu maximalizovat dosah svých programů, uvedla PR manažerka Pavla Brožková.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: První 3D televizor Sony KDL-40LX900: konverze 2D-3D, výborný obraz i resampling

Služba AXN Player, jež u nás odstartovala jako první ve střední Evropě, umožňuje divákům sledovat jejich oblíbené pořady i poté, co byly odvysílány v televizi. Bravia Internet Video tak zájemcům umožní sledovat pořady, které jim unikly v běžném programovém schématu. Diváci středoevropské verze AXN mohou znát například seriály Ztraceni, Kriminálka New York nebo Myšlenky zločince. Na tomto programu byly uvedeny v televizní premiéře. Tato novinka se týká také nových Blu-ray přehravačů a Blu-ray systémů pro domácí kina.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.