Hlavní navigace

Barrandovský Animáček má vlastní portál. Pustíte si na něm i Pokémony

2. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

TV Barrandov nabízí na novém webu ke svému dětskému bloku také doprovodný materiál. Kromě možnosti přehrání některých vybraných seriálů tu nechybí ani stručně textové zpravodajství.

Plnoformátová televize Barrandov rozšířila působení dětského bloku Animáček na další aktivitu. Kromě zmrzliny, pexesa, omalovánek a vlastního časopisu má toto pásmo konečně i svůj internetový portál. Zájemci ho mohou najít na adrese: http://www.animacek.tv/. Barrandov využil toho, že k pořadům vysílaným v rámci Animáčku má také internetová práva. Nejmenším divákům jsou tak k dispozici například Pokémoni, Lokomotiva Tomáš a My Little Pony.

MMF23 tip3

ČTĚTE TAKÉ: Po zmrzlině a pexesu bude mít Animáček od Barrandova i vlastní časopis

Co se týká obrazové kvality, k dispozici jsou celkem tři – nízká, střední a vysoká (označovaná jako HD). U jednotlivých „barrandovských večerníčků“ nechybí také možnost převíjení vpřed a vzad prostřednictvím časové osy a zvětšení videa na celou obrazovku. Ke každému dětskému bloku je na jeho stránce k dispozici také stručný popis s počtem epizod a jejich zhlédnutím. Web Animáček.tv, který sám sebe označuje jako internetovou televizi, nezapomíná ani na svůj e-shop a stručné textové zpravodajství.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).