Hlavní navigace

Barrandovský Animáček má vlastní portál. Pustíte si na něm i Pokémony

Lukáš Polák

TV Barrandov nabízí na novém webu ke svému dětskému bloku také doprovodný materiál. Kromě možnosti přehrání některých vybraných seriálů tu nechybí ani stručně textové zpravodajství.

Doba čtení: 1 minuta

Plnoformátová televize Barrandov rozšířila působení dětského bloku Animáček na další aktivitu. Kromě zmrzliny, pexesa, omalovánek a vlastního časopisu má toto pásmo konečně i svůj internetový portál. Zájemci ho mohou najít na adrese: http://www.animacek.tv/. Barrandov využil toho, že k pořadům vysílaným v rámci Animáčku má také internetová práva. Nejmenším divákům jsou tak k dispozici například Pokémoni, Lokomotiva Tomáš a My Little Pony.

ČTĚTE TAKÉ: Po zmrzlině a pexesu bude mít Animáček od Barrandova i vlastní časopis

Co se týká obrazové kvality, k dispozici jsou celkem tři – nízká, střední a vysoká (označovaná jako HD). U jednotlivých „barrandovských večerníčků“ nechybí také možnost převíjení vpřed a vzad prostřednictvím časové osy a zvětšení videa na celou obrazovku. Ke každému dětskému bloku je na jeho stránce k dispozici také stručný popis s počtem epizod a jejich zhlédnutím. Web Animáček.tv, který sám sebe označuje jako internetovou televizi, nezapomíná ani na svůj e-shop a stručné textové zpravodajství.

Našli jste v článku chybu?