Hlavní navigace

Báru Niničovou nahradí ve VIP zprávách na Prima family herec Jiří Pomeje

12. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 3. 2012

Nečekanou posilu bude mít společenský magazín VIP zprávy na stanici Prima family. Odcházející Báru Niničovou nahradí herec Jiří Pomeje. Doplní tak ženskou dvojici Ivana Gottová – Laďka Něrgešová. Pomeje už s moderováním zkušenosti má. Například v posledních měsících ho mohli zájemci slyšet ve vlastním pořadu na rozhlasové stanici Frekvence 1. Niničová skončila ve VIP zprávách na vlastní žádost.

ICTZ23

K TÉMATU: Bára Niničová končí ve VIP zprávách, Gábina Partyšová začíná v Top Star

Jiří Pomeje byl jednoznačně nejlepším kandidátem, potvrdil to v kamerových zkouškách. Jeho živelný způsob moderování určitě mnohé překvapí, jsme ale přesvědčeni, že vnese do pořadu novou energii a velkou dávku mužného šarmu. Báře Niničové děkujeme za její působení v moderátorském týmu a přejeme hodně štěstí, konstatovala ředitelka zpravodajství kanálů Prima Group Jitka Obzinová. Pomeje je z minulosti známý také jako životní partner zpěvačky Ivety Bartošové. V anketě Moderátor roku byl loni vyhlášen spolu s Lucií Výbornou nejoblíběnějším hlasem českých rádií.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.