Hlavní navigace

Berkova TV 7 má problém: internetové stránky obsadili křesťané

11. 12. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
11. 12. 2007

Pokud bude chtít majitel Regionální televizní agentury (RTA) Jaroslav Berka spustit internetové stránky připravované digitální programové sítě TV 7, musí se smířit s tím, že doména www.tv7.cz je už obsazená. Od 1. listopadu na ní totiž funguje křesťanská internetová televize stejného názvu, která obsahuje záznamy koncertů, bohoslužeb, ale nabízí například i film Ježíš.

Content 23

Křesťanská on-line televize TV7.cz dne 1.11.2007 spustila svůj zkušební provoz. Za její vznik děkujeme všem, kteří se na jejím provozu podílejí a věříme, že bude požehnáním a povzbuzením všem návštěvníkům, píší provozovatelé na webu. TV7.cz patří občanskému sdružení Slovo života Brno a nabízí mimo jiné službu „Moje TV7“ pro vkládání vlastních videí.

Berkova televize TV 7 má vysílat prostřednictvím zemských digitálních vysílačů na základě bonusové licence, o kterou žádá společnost EBD vlastněná právě Jaroslavem Berkou. EBD zastupuje regionální televizní studia RTA s kmitočty sdílenými s televizí Prima a protože tato pokrývají svým signálem 33 procent území České republiky, mají ze zákona nárok na udělení jedné další licence pro celoplošné zemské digitální vysílání.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).