Hlavní navigace

Blog.cz stále v první desítce. Kdo jsou jeho uživatelé?

Jiří Macich ml.

Blogovací server Blog.cz provozovaný společností Jyxo se stále drží mezi deseti nejnavštěvovanějšími stránkami českého Internetu dle měření služby NetMonitor. V týdnu na přelomu října a listopadu se dle počtu unikátních uživatelů umístil dokonce na sedmém místě. Blogeři blogující na Blog.cz jsou ze šedesáti procent mladí lidé do 29 let. Přes 46 procent jich pracuje, 13 procent podniká.

Blogovací server Blog.cz provozovaný společností Jyxo se stále drží mezi deseti nejnavštěvova­nějšími stránkami českého Internetu dle měření služby NetMonitor. V týdnu na přelomu října a listopadu se dle počtu unikátních uživatelů umístil dokonce na sedmém místě. Blogeři blogující na Blog.cz jsou ze šedesáti procent mladí lidé do 29 let. Přes 46 procent jich pracuje, 13 procent podniká.

Jistě nebude překvapením, že blogeři jsou na Internetu jako doma. Necelých dvacet procent jich využívá Internet 16 až 20 dní v měsíci a 52,2 procent blogerů dokonce 21 a více dní v měsíci. Internet používají aktivní uživatelé Blog.cz nejčastěji doma (89,8 procent) a nejméně často v internetové kavárně (2,84 procent), přičemž preferují vysokorychlostní připojení (63 procent). (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
14. 11. 2007 12:34
A jaká jsou ta opatření? Že se na titulce blog.cz objevil inzerát "Přijmeme programátora PHP nebo C"? No snad ho najdete a fixne to :)))
14. 11. 2007 11:56
Nemohl a vim. Kdyz se podivate na Netmonitor (ktery mame mimochodem nasazeny v kodu az za clankem, takze se nahrava az po vsem ostatnim), tak uvidite, ze na blog.cz chodi lide ve velkem mnozstvi (dokonce dlouhodobe stoupajicim) a stranky se jim v poradku nahravaji (jinak by se totiz nenahral ten kod Netmonitoru). Ze ted mame vykonove problemy vime, resime je a zakazniky, kterych se to dotklo (Lupa) jsme podrobne informovali o pricinach i opatrenim, ktere jsme uz udelali i ktere delame.