Hlavní navigace

Blogy na Lupě a Rootovi přechází na Wordpress

23. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dnešním dnem vyvrcholil několikatýdenní proces přechodu čtenářských blogů na Lupě a serveru Root.cz na systém Wordpress MU. Původní blogovací systém byl dodaný a spravovaný společností Jyxo, což nám nedávalo tolik možností pro reakci na požadavky blogerů. Wordpress je osvědčený a kontinuálně vyvíjený open source systém, který by nám i vám měl přinést výhodu dobře známé a rozšiřitelné platformy. V současné době běží blogy v beta provozu, ve kterém ladíme jejich chod a přivítáme vaše náměty na…

Dnešním dnem vyvrcholil několikatýdenní proces přechodu čtenářských blogů na Lupě a serveru Root.cz na systém Wordpress MU. Původní blogovací systém byl dodaný a spravovaný společností Jyxo, což nám nedávalo tolik možností pro reakci na požadavky blogerů. Wordpress je osvědčený a kontinuálně vyvíjený open source systém, který by nám i vám měl přinést výhodu dobře známé a rozšiřitelné platformy. V současné době běží blogy v beta provozu, ve kterém ladíme jejich chod a přivítáme vaše náměty na zlepšení či hlášení chyb.

Co se nezměnilo, je samozřejmě systém každoměsíčního odměňování nejlepších spotů a také to, že blogovat na Lupě může každý, koho zajímají témata z oboru Internetu a IT.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).