Hlavní navigace

Blogy portálu Atlas mají několikadenní výpadek

14. 2. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Blogy portálu Atlas provozované v rámci služby Pokec již několik dnů nefunguji. Výchozí adresa (http://pokec.atlas.cz/blogy) i adresy jednotlivých blogů přesměrovávají na http://qhodnoceni.atlas.cz/blogy.php. Původní blogy a jejich obsah nejsou nyní dostupné. Nefungují ani RSS kanály. Provoz blogů byl z technických důvodů a úpravy služby dočasně pozastaven. Díky tomu byla služba přesměrována na Q-hodnocení – pouze po dobu nutných úprav. Blogy na službě Pokec budou v nejbližších dnech opět…

Blogy portálu Atlas provozované v rámci služby Pokec již několik dnů nefunguji. Výchozí adresa (http://pokec­.atlas.cz/blo­gy) i adresy jednotlivých blogů přesměrovávají na http://qhodno­ceni.atlas.cz/blo­gy.php. Původní blogy a jejich obsah nejsou nyní dostupné. Nefungují ani RSS kanály.

Provoz blogů byl z technických důvodů a úpravy služby dočasně pozastaven. Díky tomu byla služba přesměrována na Q-hodnocení – pouze po dobu nutných úprav. Blogy na službě Pokec budou v nejbližších dnech opět zprovozněny a zpřístupněny. Všechna data byla zachována a budou opět přístupná, ujišťuje Kateřina Holcmanová, marketingová manažerka Atlasu.

MM socky3

A budoucnost blogů na Atlasu? V současné době provozujeme dvě nezávislé blogovací služby. To bohužel znamená i dvě nezávislé technologie. V rámci rozvoje služeb dojde k nejprve k technologickému sjednocení a následně i produktovému provázání, řiká Kateřina Holcmanová. Aktuální výpadek prý však souvisí se zvyšováním výkonu aplikace.

Až po našem dotazu se místo přesměrování začala objevovat vysvětlující informace s omluvou: Provoz blogů byl z technických důvodů a úpravy služby dočasně pozastaven. Po dobu těchto úprav Vás prosíme o trpělivost. Vaše blogy budou v nejbližších dnech opět zprovozněny. O přesném termínu vás budeme informovat. Za možné komplikace se vám velice omlouváme.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.