Hlavní navigace

Budou čtvrtou řadu Talentu dělat Prima a TV Joj odděleně? Není to vyloučeno

Lukáš Polák

Vítěz letošního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent získá mimo jiné možnost vystoupit přímo v britské verzi Talentu, kde je jedním z porotců producent Simon Cowell přezdívaný kat.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Joj rozjela podle serveru Omédiách.com na vlastní pěst přípravy na další ročník show Česko Slovensko má talent. Přesto, že v názvu licencované show je i naše republika, případní zájemci o castingy mohou být nepříjemně překvapení. V seznamu míst, která zveřejnila televize Joj, jsou oproti předchozím třem ročníkům, alespoň prozatím, uvedena pouze slovenská města, konkrétně Banská Bystrica, Poprad a Košice. Vítěz letošního ročníku bude mít zajištěnou účast v britské verzi Talentu.

tp Linix root

Z ARCHIVU: Finále Talentu těsně nad filmem 2012 na Nově, Český slavík porazil StarDance

Tento ročník je neobvyklý i tím, že jsou mezi Joj a Primou, které v minulosti spolu organizovaly soutěž, neshody. Podle informací Omédiách.com z prostředí televize, stále není rozhodnuto, zda Joj a Prima půjdou do projektu společně, konstatoval mediální web, za nímž stojí novinářka Mirka Kernová. Předcastingová kola jsou naplánovaná i v České republice. Jak tedy vše může dopadnout? Pokud se televize nedohodnou, každá bude dělat talentovou show sama, uvedla Kernová.