Hlavní navigace

Centrála UPC pracuje na odstranění technických problémů na satelitu

3. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 5. 2010

Čtenáři serveru DigiZone.cz si všimli nejednoho technického problému, který trápí satelitní platformu UPC Direct na nové pozici. Mezi ty nejčastější patří například chybějící jazykové stopy, špatný obrazový formát a podobně. Tiskový mluvčí společnosti UPC Česká republika František Malina poslal našemu webu vyjádření firmy UPC DTH, pod kterou celý proces spadá.

GLOSA: Satelitní platformu UPC Direct trápí na nové pozici poporodní bolesti

U tak náročných procesů, jako jsou přechod na jiný satelit spojený s přesměrováním parabol u domácností a průběžné zařazování velkého množství nových programů pro několik zemí, je velmi pravděpodobné, že se, zejména na začátku, mohou vyskytnout některé některé nedostatky. I to je důvod, proč je přetáčení parabol a zařazování nových programů v tuto chvíli prováděno postupně,“ cituje centrálu UPC Malina.

BRAND

FORUM: Diskuse čtenářů webu DigiZone o nové pozici UPC Direct

Některé technické problémy byly již v průběhu soboty a neděle odstraněny. Jak si server DigiZone.cz ověřil, česká jazyková stopa už je například dostupná u dokumentárního kanálu Spektrum, který ji sice obsahoval, ovšem na její pozice bylo pouze ticho. Vzhledem k intenzitě prací a nově získávaných praktických zkušeností předpokládám, že i zbývající problémy zmizí v horizontu dní, tlumočil stanovisko UPC DTH tiskový mluvčí české pobočky František Malina.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).