Hlavní navigace

Centrum Holdings uvádí ICQ ve slovenštině

3. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Změna dresu ICQ na Slovensku se konečně odrazila i v dostupnosti nového klienta ve slovenském jazyce. Spolupráci s ICQ na Slovensku ukončil portál Zoznam.sk už skoro před rokem. Byla prý nerentabilní a tak se Zoznam.sk pustil do přípravy vlastní komunikační služby postavené na Jabberu. Později se objevily informace, že by se ICQ na slovenském trhu mohla ujmout společnost Centrum Holdings, která s ICQ spolupracuje i v rámci českého trhu. Tyto zvěsti byly oficiálně potvrzeny letos v dubnu a nyní…

Změna dresu ICQ na Slovensku se konečně odrazila i v dostupnosti nového klienta ve slovenském jazyce. Spolupráci s ICQ na Slovensku ukončil portál Zoznam.sk už skoro před rokem. Byla prý nerentabilní a tak se Zoznam.sk pustil do přípravy vlastní komunikační služby postavené na Jabberu. Později se objevily informace, že by se ICQ na slovenském trhu mohla ujmout společnost Centrum Holdings, která s ICQ spolupracuje i v rámci českého trhu. Tyto zvěsti byly oficiálně potvrzeny letos v dubnu a nyní v září přichází klient ICQ v barvách Centrum Holdings ve slovenštině. Stáhnout si jej uživatelé mohou z icq.centrum.sk. Jde o verzi 6.5.

Spolupráce s mediálními lídry jako je Centrum Holdings je součástí vize ICQ nabídnout uživatelům lokální obsah a služby ve spojení se silným nástrojem pro osobní komunikaci, komentuje rozšíření spolupráce s Centrum Holdings Eliav Moshe, výkonný ředitel ICQ. V úzké spolupráci s ICQ jsme připravili sekce ICQ Zón věnované děvčatům a ženám, jako i sekce zpravodajské, sportovní a tématicky určené převážně pro mužské návštěvníky. Věříme, že rychlý přístup k nejnovějším informacím a zajímavým článkům bude skutečnou přidanou hodnotou pro všechny uživatele Centrum.sk ICQ na Slovensku, říká Igor Kalaš, ředitel Centrum Holdings na Slovensku. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).