Hlavní navigace

Česká pošta ovládla soutěž WebTop100

Jiří Macich ml.

Firemní web České pošty (www.ceskaposta.cz) zabodoval u poroty soutěže WebTop100 a stal se vítězem hlavního žebříčku devátého ročníku soutěže, kterou pořádá konzultační centrum Dobrý web. Hlavní žebříček zahrnuje sto hospodářsky nejsilnějších firem v České republice. Jsou známy také nejlepší weby z jedenácti oborových a dvou speciálních žebříčků:

Doba čtení: 1 minuta

Firemní web České pošty (www.ceskapos­ta.cz) zabodoval u poroty soutěže WebTop100 a stal se vítězem hlavního žebříčku devátého ročníku soutěže, kterou pořádá konzultační centrum Dobrý web. Hlavní žebříček zahrnuje sto hospodářsky nejsilnějších firem v České republice. Jsou známy také nejlepší weby z jedenácti oborových a dvou speciálních žebříčků:

Zdá se, že prezentace, které dříve v soutěži vyhrávaly, letos ztratily svou neohroženou pozici. Naopak dříve hůře hodnocené weby na sobě značně zapracovaly, což se promítlo také do výsledků, komentuje Luboš Plotěný, ředitel konzultačního centra Dobrý web, které soutěž pořádá. Doporučuji všem soutěžícím, aby do příštího ročníku neusnuli na vavřínech a i nadále se snažili své prezentace vylepšovat, dodává Luboš Plotěný. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?