Hlavní navigace

Česká spořitelna má přetížené internetové bankovnictví

Jiří Macich ml.

Systém internetového bankovnictví České spořitelny je přetížen a někteří uživatelé mají problémy s přihlášením. Síť je přetížená. Děláme maximum pro to, abychom kapacitu rozšířili, ale to není krátkodobá záležitost. Na řešení ale pracujeme, víme, že to je snížení komfortu, uvedla pro iDnes mluvčí České spořitelny Klára Gajdušková. V současnosti se prý pracuje na rozšíření kapacity, ale mluvčí České spořitelny upozorňuje, že to není krátkodobá záležitost. Zatím prý musí mít klienti trpělivost. …

Systém internetového bankovnictví České spořitelny je přetížen a někteří uživatelé mají problémy s přihlášením. Síť je přetížená. Děláme maximum pro to, abychom kapacitu rozšířili, ale to není krátkodobá záležitost. Na řešení ale pracujeme, víme, že to je snížení komfortu, uvedla pro iDnes mluvčí České spořitelny Klára Gajdušková. V současnosti se prý pracuje na rozšíření kapacity, ale mluvčí České spořitelny upozorňuje, že to není krátkodobá záležitost. Zatím prý musí mít klienti trpělivost. (iDnes)

Našli jste v článku chybu?
13. 12. 2006 14:00
uživatel si přál zůstat v anonymitě
to je sice pravda, ale já si tu službu platím a tak ji chci!!! A jak si to poskytovatel této služby zajistí mne absolutně nezajímá...prostě to MUSÍ fungovat. Jasně, technika občas může selhat, to platí všeobecně ale "přetížený systém"? Prostě nezájem!!! Já chci moji zaplacenou službu využívat.Tečka. :)
12. 12. 2006 23:21
Phil.cz (neregistrovaný)
Mně spíš překvapuje, že se všude mluví o přetížení sítě. Já si spíš myslím, že oni budou mít problém v přetížení serverů jako takových. Protože zajistit větší propustnost sítě není problém zvládnout ve velice krátkém čase. Nestálo by je to moc velké úsilí, a dá se zvládnout i relativně za běhu. Ale zajistit posílení výkonu serveru je už problém na delší čas. Takový server jednak nestojí málo, a jeho instalace a vyladění zabere další čas a peníze. Opravdu myslíte, že to je sítí?