Hlavní navigace

Česká televize bude přenosy z LOH vysílat i po Internetu

Jiří Macich ml.

Česká televize spustí u příležitosti blížících se LOH v Číně webový speciál, kde vedle výsledkového servisu, klasického zpravodajství a blogů redaktorů nabídne také přímé přenosy. Diváci tak nebudou odkázáni jen na výběr přenosů na ČT 2 nebo ČT 4, ale budou se moci podívat na jiný přenos na Internetu – v jednu chvíli jich bude dostupných až osm. Vedle přímých přenosů bude k dispozici i videozpravodajství. Oficiální start těchto stránek je naplánován na konec července. (DigiZone.cz)

Česká televize spustí u příležitosti blížících se LOH v Číně webový speciál, kde vedle výsledkového servisu, klasického zpravodajství a blogů redaktorů nabídne také přímé přenosy. Diváci tak nebudou odkázáni jen na výběr přenosů na ČT 2 nebo ČT 4, ale budou se moci podívat na jiný přenos na Internetu – v jednu chvíli jich bude dostupných až osm. Vedle přímých přenosů bude k dispozici i videozpravo­dajství. Oficiální start těchto stránek je naplánován na konec července. (DigiZone.cz)

Našli jste v článku chybu?
29. 6. 2008 8:15
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Zajímalo by mě, co ti na streamu příjde zbytečné? To že jej ty nevyužíváš neznamená, že je to zbytečnost! Je spousta lidí například v zahraničí, kterří nemají možnost si naladit ČT a díky streamu aspoň o některé přenosy nepříjdou. Zbytečné mi příjdou tvé komentáře, ale to je pouze můj názor.
28. 6. 2008 14:05
Lis (neregistrovaný)
Jojo. Může to sledovat skoro každý, zatímco přijímat HD televizi je jen pro dobře vybavené nadšence.