Hlavní navigace

Česká televize spustila speciální podstránku věnovanou hybridní televizi

7. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zajímají vás informace ohledně hybridního vysílání HbbTV? Kromě serveru DigiZone.cz je nyní můžete najít také na speciální podstránce, kterou spustila Česká televize pro všechny své diváky.

V souvislosti se spuštěním takzvaného hybridního televizního vysílání České televize, které se označuje zkratkou HbbTV, došlo také k zahájení provozu microsite na adrese: http://www.ces­katelevize.cz/hbbtv/. Zde najdou zájemci, jež se v tomto standardu prozatím neorientují, všechny informace a odpovědi na otázky, které by se jim mohli hodit. Speciální záložku věnovanou HbbTV má už delší dobu i náš web. Najdete ji na adrese: http://www.di­gizone.cz/hbbtv/.

cyber-obecný tip

K TÉMATU: Česká televize spustila hybridní vysílání HbbTV. Co nabízí a kam se posunulo v zahraničí? 

Česká televize spustila hybridní vysílání HbbTV minulý týden spolu se zahájením mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos koná ve Finsku a Švédsku. V rámci něho nabízí majitelům televizorů a set-top-boxů, jež podporu tohoto standardu mají, další služby provázané na klasické vysílání – takzvaný superteletext (označovaný častěji jako HD teletext) a také aplikaci MS v hokeji. V ní jsou dostupné například aktuální informace o jednotlivých zápasech, profilech hráčů i stadionech, v nichž se šampionát koná.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.