Hlavní navigace

Česká televize spustila speciální podstránku věnovanou hybridní televizi

Lukáš Polák

Zajímají vás informace ohledně hybridního vysílání HbbTV? Kromě serveru DigiZone.cz je nyní můžete najít také na speciální podstránce, kterou spustila Česká televize pro všechny své diváky.

Doba čtení: 1 minuta

V souvislosti se spuštěním takzvaného hybridního televizního vysílání České televize, které se označuje zkratkou HbbTV, došlo také k zahájení provozu microsite na adrese: http://www.ces­katelevize.cz/hbbtv/. Zde najdou zájemci, jež se v tomto standardu prozatím neorientují, všechny informace a odpovědi na otázky, které by se jim mohli hodit. Speciální záložku věnovanou HbbTV má už delší dobu i náš web. Najdete ji na adrese: http://www.di­gizone.cz/hbbtv/.

K TÉMATU: Česká televize spustila hybridní vysílání HbbTV. Co nabízí a kam se posunulo v zahraničí? 

Česká televize spustila hybridní vysílání HbbTV minulý týden spolu se zahájením mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos koná ve Finsku a Švédsku. V rámci něho nabízí majitelům televizorů a set-top-boxů, jež podporu tohoto standardu mají, další služby provázané na klasické vysílání – takzvaný superteletext (označovaný častěji jako HD teletext) a také aplikaci MS v hokeji. V ní jsou dostupné například aktuální informace o jednotlivých zápasech, profilech hráčů i stadionech, v nichž se šampionát koná.

Našli jste v článku chybu?