Hlavní navigace

Česká UPC má nového provozního ředitele původem z Holandska

12. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 10. 2009

Společnost UPC Česká republika dnes oznámila jméno nového provozního ředitele, kterým se od začátku října stal Jan van Steeg. Ten v minulosti působil i v kabelové společnosti Intercable CZ, která se později stala součástí sítě Karneval. Ve společnosti UPC pak řídil integraci Karnevalu do skupiny UPC. Jak uvedl tiskový mluvčí největšího českého kabelového operátora František Malina, nový provozní manager nahrazuje ve funkci Petra Jílka, který ze společnosti odešel před několika měsíci. Nyní působí v roli nezávislého konzultanta pro kabelové firmy v Polsku.

Jan van Steeg, který se současně stává členem nejužšího vedení společnosti UPC je holandské národnosti. V minulosti zastával různé technické a manažerské pozice v Holandsku, Německu, Velké Británii, České republice a na Ukrajině. Do UPC znovu nastoupil z pozice výkonného ředitele telekomunikační společnosti ODEKO se sídlem na Ukrajině.


Jan van Steeg, foto: UPC

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.