Hlavní navigace

České Radiokomunikace: O zařazení programů skupiny Nova do DVB-T2 intenzivně jednáme

Jan Brychta

Na dnešním setkání s novináři přiblížil ředitel odboru regulace a strategie Českých Radiokomunikací Marcel Procházka další postup při spouštění přechodových DVB-T2 sítí.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jak už jsme čtenáře informovali, další část přechodové DVB-T2 sítě Českých Radiokomunikací bude spuštěna ve čtvrtek 20. dubna a dotkne se obyvatel Ostravy, Brna a okolí. Na stejné datum svolávají České Radiokomunikace do Ostravy tiskovou konferenci, na které chtějí představit další plány ohledně přechodu na DVB-T2 a lokality, kterých se bude týkat. Zaznít by měly i informace o zařazení nových programů.

PSALI JSME: DVB-T2 v Brně a v Ostravě spustí České Radiokomunikace 20. dubna, zároveň ohlásí i plány pro další lokality

Na dotaz serveru DigiZone.cz ohledně zařazení programů skupiny Nova upřesnil ředitel odboru regulace a strategie Českých Radiokomunikací Marcel Procházka, že televize Nova zareagovala na nabídku účasti v přechodové síti později, až po datu spuštění její první části k 1. březnu. V současnosti obě společnosti podle Procházkova sdělení intenzivně jednají, jestli dojde k dohodě do zmíněného 20. dubna ale zatím nechce předjímat.