Hlavní navigace

České uživatele YouTube v roce 2009 zaujal hlavně Xindl X

Jiří Macich ml.

Google zveřejnil Zeitgeist 2009 týkající se také české verze jeho videoportálu YouTube. Nejsledovanějším videem, které se na české verzi YouTube v loňském roce objevilo, byl videoklip Anděl od písničkáře Xindl X. Od března loňského roku má již přes tři miliony zhlédnutí. Na druhém místě skončil videoklip Láska umí víc zpěvačky Lucie Vondráčkové, který od loňského ledna má na svém kontě přes dva miliony zhlédnutí. Všeobecnou popularitu hudebních videí potvrzuje i třetí místo pro videoklip Backet…

Doba čtení: 1 minuta

Google zveřejnil Zeitgeist 2009 týkající se také české verze jeho videoportálu YouTube. Nejsledovanějším videem, které se na české verzi YouTube v loňském roce objevilo, byl videoklip Anděl od písničkáře Xindl X. Od března loňského roku má již přes tři miliony zhlédnutí. Na druhém místě skončil videoklip Láska umí víc zpěvačky Lucie Vondráčkové, který od loňského ledna má na svém kontě přes dva miliony zhlédnutí. Všeobecnou popularitu hudebních videí potvrzuje i třetí místo pro videoklip Backet Case od Green Day.

První pětka nejvyhledávanějších osobností v databázi videí připomíná spíše hudební hitparádu. První místo obsadila Lady Gaga, která se stala také vůbec nejhledanější zpěvačkou. Na druhém místě je Michael Jackson, který pro změnu loni vévodil nejvyhledávanějším zpěvákům. V první pětce nejvyhledávanějších osobností dále nalezneme jména Hannah Montana, Beyonce a Pink. Pokud bychom se zaměřili jen na český showbyznys, tak první místo obsadil Xindl X následovaný Michalem Davidem a Lucií Vondráčkovou. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?