Hlavní navigace

Česko-slovenská MTV spustila nový web

29. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 11. 2009

Novou podobu webu spustila k dnešnímu dni lifestylová a hudební televize MTV pro Českou a Slovenskou republiku. Právě ve 21 hodin totiž startuje např. v satelitních platformách CS Link a Skylink a u některých kabelových a IPTV operátorů. Úvodní stránka nabízí menu se záložkami Domů, Video, Pořady, Hudba a Novinky. Dále jsou zde aktuální informace z fungování televize.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vše o česko-slovenské MTV

První strana obsahuje také sekci Top 5, kde aktuálně vede Lady Gaga s hitem Bad Romance. Podrobnosti k této části však nejsou uvedeny a je vůbec otázkou, jak Nova tento žebříček sestavovala, když česká MTV ještě nevysílá. Na mtv.nova.cz je také umístěné promo video, které však v současné době není možné spustit a velmi obtížně se načítá. Také v televizním programu na nova.cz MTV Czech figuruje, ovšem diváci si musí změnit nastavení TV stanic. Na webu už je také dostupný kompletní seznam všech pořadů, které lokalizovaná verze nabídne.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.