Hlavní navigace

Česko Slovenská SuperStar se nebude vysílat z Bratislavy, ale z Prahy

7. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 1. 2011

Televize Nova se rozhodla svůj stěžejní jarní projekt, pěveckou show Česko Slovenská SuperStar, kterou začne vysílat na přelomu února a března, přesunout z Bratislavy do Prahy. Informuje o tom dnešní vydání ekonomického deníku E15. Rozpočet se podle listu pohybuje mezi 100 až 120 miliony korun. Zájemci se mají poslední možnost přihlásit. Nova s Markízou přichystaly dva závěrečné castingy – v Košicích a v Praze.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: MTV nabídne od ledna nový pořad ze zákulisí akcí a celebrit

Výrobu pořadu má na starost společnost Media Pro Pictures, živé přenosy se budou vysílat z Prahy, z haly Incheba Expo Praha na Výstavišti, uvedla pro deník mluvčí české televizní jedničky Michaela Fričová. Nova se postará o část techniky a vlastní produkci, zbytek – catering, ubytování, ochranka a osvětlování – bude na externí firmě. Výherce si opět odnese ze soutěže jako hlavní výhru sto tisíc eur. SuperStar už je teoreticky pátým ročníkem této soutěže. Nova odvysílala třikrát soutěž v regionální verzi a teď ji nabídne divákům spolu s Markízou podruhé federálně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.