Hlavní navigace

Český Microsoft má dva nové členy top managementu

8. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft v České republice jmenoval s platností od 1. ledna 2013 dva nové členy top managementu. Obchodním ředitelem pro významné  zákazníky a partnery se stal Jan Přerovský, ředitelkou pro rozvoj obchodu Iva Herlesová. Jan Přerovský působil posledních několik let jako úspěšný podnikatel a investor ve Spojených státech amerických. Předcházejících více nežosmnáct let své kariéry pak strávil v IT společnostech LCS International a Asseco Czech Republic.

Microsoft v České republice jmenoval s platností od 1. ledna 2013 dva nové členy top managementu. Obchodním ředitelem pro významné  zákazníky a partnery se stal Jan Přerovský, ředitelkou pro rozvoj obchodu Iva Herlesová.

Jan Přerovský působil posledních několik let jako úspěšný podnikatel a investor ve Spojených státech amerických. Předcházejících více nežosmnáct let své kariéry pak strávil v IT společnostech LCS International a Asseco Czech Republic.

Iva Herlesová do Microsoftu přichází ze společnosti DATASYS. Od roku 2011 zde působila na pozici výkonné řidtelky společnosti, předtím v roli obchodni ředitelky. Předchozích dvanáct let Iva strávila na různých pozicích ve společnosti IBM Česká republika. 

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.