Hlavní navigace

Český rozhlas vylepšil svou aplikaci pro chytré telefony s Androidem

UVNITŘ NÁHLEDY Novou verzi aplikace pro chytré mobilní telefony se systémem Android spustil Český rozhlas. Nechybějí regionální stanice, jazzový stream Euro Jazz a zahraniční vysílání. Instalační soubor je teď menší a uživatelské rozhraní přehlednější. Upravena byla i podle připomínek uživatelů, informoval na svém profilu na Facebooku Filip Rožánek z Českého rozhlasu Online. Aplikace je volně ke stažení na stránkách Android Marketu.

K TÉMATU: Všechny stanice Českého rozhlasu již lze naladit na iPhone i přes Android

Aplikace umožňuje poslech internetového vysílání všech stanic Českého rozhlasu, navíc obsahuje tři bonusové hudební kanály, které nejsou dostupné v běžném vysílání. Podporuje multitasking, takže je možné vysílání poslouchat a zároveň s telefonem dál pracovat. Aplikaci pak můžete kdykoliv vyvolat z notifikační lišty, charakterizuje inovovanou verzi ČRo pro Android editor stránek Android Market.

Czech Internet Forum 2018 Tip s tlačítkem

Náhled nové podoby aplikace Českého rozhlasu pro chytré mobilní telefony se systémem Android

Nová aplikace umožňuje uložit oblíbenou stanici jako widget na plochu a přepínání mezi dvěma zobrazeními stanic – grafickými záložkami a textovým seznamem. Mezi dalšími funkcemi je jednoduché uživatelské rozhraní, nahrávání do MP3 souboru, propojení se systémovým budíkem v telefonech HTC a Samsung, podcasty Českého rozhlasu a spuštění stanice přes widget.

Našli jste v článku chybu?