Hlavní navigace

Český rozhlas vylepšil svou aplikaci pro chytré telefony s Androidem

15. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 2. 2011

UVNITŘ NÁHLEDY Novou verzi aplikace pro chytré mobilní telefony se systémem Android spustil Český rozhlas. Nechybějí regionální stanice, jazzový stream Euro Jazz a zahraniční vysílání. Instalační soubor je teď menší a uživatelské rozhraní přehlednější. Upravena byla i podle připomínek uživatelů, informoval na svém profilu na Facebooku Filip Rožánek z Českého rozhlasu Online. Aplikace je volně ke stažení na stránkách Android Marketu.

K TÉMATU: Všechny stanice Českého rozhlasu již lze naladit na iPhone i přes Android

Aplikace umožňuje poslech internetového vysílání všech stanic Českého rozhlasu, navíc obsahuje tři bonusové hudební kanály, které nejsou dostupné v běžném vysílání. Podporuje multitasking, takže je možné vysílání poslouchat a zároveň s telefonem dál pracovat. Aplikaci pak můžete kdykoliv vyvolat z notifikační lišty, charakterizuje inovovanou verzi ČRo pro Android editor stránek Android Market.

CIF23

Náhled nové podoby aplikace Českého rozhlasu pro chytré mobilní telefony se systémem Android

Nová aplikace umožňuje uložit oblíbenou stanici jako widget na plochu a přepínání mezi dvěma zobrazeními stanic – grafickými záložkami a textovým seznamem. Mezi dalšími funkcemi je jednoduché uživatelské rozhraní, nahrávání do MP3 souboru, propojení se systémovým budíkem v telefonech HTC a Samsung, podcasty Českého rozhlasu a spuštění stanice přes widget.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).