Hlavní navigace

Český start-up AudioTube.in sdílí hudbu

Patrick Zandl

V pátek odstartoval český start-up projekt AudioTube.in, který zkouší štěstí na globálním Internetu jako projekt pro sdílení hudby a jiných zvukových souborů. Na server můžete nahrávat soubory ve formátu MP3, ty jsou pak přístupné ostatním uživatelům. Do budoucna se chystá i možnost vložit si přehrávač do vlastních stránek pomocí HTML kódu.

V pátek odstartoval český start-up projekt AudioTube.in, který zkouší štěstí na globálním Internetu jako projekt pro sdílení hudby a jiných zvukových souborů. Na server můžete nahrávat soubory ve formátu MP3, ty jsou pak přístupné ostatním uživatelům. Do budoucna se chystá i možnost vložit si přehrávač do vlastních stránek pomocí HTML kódu.

Projekt založila skupina hudebních nadšenců a až na malé drobnosti vypadá web dotaženě a propracovaně, konkurenceschopně k zámořským projektům. Snad zvládne i případný nápor uživatelů a také právníků, protože se dá očekávat, že podobné právní problémy, jaké má třeba YouTube, se nevyhnou ani AudioTube.in (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
24. 11. 2008 13:44
stoural (neregistrovaný)
Kdybys nebyl navrdly, zjistil bys, ze "Frames" jsou v cestine ramce, ze ramce na tomto webu slouzi pro presmerovani na http://www.audiotube.cz/, a ze web jako takovy je postaven na XHTML+CSS.
24. 11. 2008 10:54
webdev (neregistrovaný)
... nic moc. Zpracovani hmm tak nejak o nicem a celkove po nakouknuti mam dojem ze jsem se octl nekde a nevim kde.