Hlavní navigace

Český start-up AudioTube.in sdílí hudbu

Patrick Zandl

V pátek odstartoval český start-up projekt AudioTube.in, který zkouší štěstí na globálním Internetu jako projekt pro sdílení hudby a jiných zvukových souborů. Na server můžete nahrávat soubory ve formátu MP3, ty jsou pak přístupné ostatním uživatelům. Do budoucna se chystá i možnost vložit si přehrávač do vlastních stránek pomocí HTML kódu.

V pátek odstartoval český start-up projekt AudioTube.in, který zkouší štěstí na globálním Internetu jako projekt pro sdílení hudby a jiných zvukových souborů. Na server můžete nahrávat soubory ve formátu MP3, ty jsou pak přístupné ostatním uživatelům. Do budoucna se chystá i možnost vložit si přehrávač do vlastních stránek pomocí HTML kódu.

Projekt založila skupina hudebních nadšenců a až na malé drobnosti vypadá web dotaženě a propracovaně, konkurenceschopně k zámořským projektům. Snad zvládne i případný nápor uživatelů a také právníků, protože se dá očekávat, že podobné právní problémy, jaké má třeba YouTube, se nevyhnou ani AudioTube.in (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?