Hlavní navigace

Čeští sportovci pokračují na olympiádě už dnes v HD dalšími disciplínami

22. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 2. 2010

Další várku českých sportovců nabídne dnes večer olympijské vysílání České televize. Od 19 do 21 hodin to budou skoky na lyžích. Tam jsou našimi medailovými nadějemi Hájek, Hlava, Janda, Cikl a Koudelka, od 21 hodin je pak nachystán běh na lyžích, který končí ve 22 hodin. Zde jsou českými zástupci Koukal a Kožíšek. O komentování se postarají Marek Svačina, Pavel Čapek a Kateřina Neumannová.

Dvojice Hájková, Vincour pak může zabodovat patnáct minut před druhou hodinou ranní, kdy začínají tance na ledě s koncem ve tři hodiny. O komentář se postará Miroslav Langer. Ve stejné disciplíně se představí od 4.30 středoevrop­ského času na Dvojce také duet Hájková, Vincour. Přenosy bude možné sledovat v HD kvalitě v zemské digitální síti 4 v Praze, Brně a Ostravě, prostřednictvím satelitních služeb Skylink a CS Link, u vybraných kabelových a IPTV operátorů a prostřednictvím internetové stránky www.zoh.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.