Hlavní navigace

Chystá se soutěž o Tweet roku, máte už svůj tip?

5. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jaké jsou nejlepší účty a který tweet vám v uplynulém roce přišel jako nejlepší? Kromě ankety mezi uživateli přinese Tweet roku také kategorie založené na analýze českého Twitteru.

„Vypukne to 9. dubna,“ je zatím jediná informace, kterou o anketě Tweet roku najdete na jejím webu. Sdílnější zatím není ani twitterový účet akce. Jak tedy bude soutěž, která odstartuje už příští týden, vypadat?

Jejím základem bude anketa, ve které budou moci uživatelé navrhovat své kandidáty na Tweet roku a Účet roku. Hlasování pak bude veřejné.

O vítězích dalších kategorií rozhodne odborná porota – vybírat bude například Objev roku, Firemní účet roku, Událost roku nebo Osobnost Twitteru.

A součástí akce bude také vyhlášení vítězů v kategoriích, kde rozhodne čistá matematika – tedy kvantitativní analýza českého Twitteru.

Anketa bude oficiálně vyhlášena 9. dubna na konferenci #CZTwitter a její výsledky se dozvíte 5. června v rámci konference České firmy v sociálních sítích. Oficiální hashtag soutěže je #tweetroku.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).