Hlavní navigace

Čína se stává blogerskou velmocí

Jan Nehasil

I přes přísný komunistický režim a důkladnou cenzuru je Čína blogerskou velmocí. Do konce roku 2006 by tento druhý největší internetový trh měl mít více než 60 milionů blogerů. Zmiňuje se o tom zpráva prestižní Tsinghua Univerzity. Bokee.com, jeden z největších místních hráčů na poli blogů, tvrdí, že každý den jen jejich společnost navyšuje počet blogů o 100 tisíc. (Yahoo News)

I přes přísný komunistický režim a důkladnou cenzuru je Čína blogerskou velmocí. Do konce roku 2006 by tento druhý největší internetový trh měl mít více než 60 milionů blogerů. Zmiňuje se o tom zpráva prestižní Tsinghua Univerzity.

Bokee.com, jeden z největších místních hráčů na poli blogů, tvrdí, že každý den jen jejich společnost navyšuje počet blogů o 100 tisíc. (Yahoo News)

Našli jste v článku chybu?
6. 5. 2006 11:18
Otázkou je, či si všetky tie milióny ľudí môžu napísať čo len chcú a či im za to nehrozí nejaký trest.
9. 5. 2006 7:13
maikeroo (neregistrovaný)
Ono jak se to vezme... Není blogger jako blogger. Jen se kouknete treba i na nasi internetovou bloggreskou scenu, ktera je plna uplne zbytecnych blogu. Pak si to dokazete predstavit i tam. Zvlaste, kdyz pak pulka Cinanu pise o jejich rezimu =( Je bloggerem ten, kdo si bud zalozi blog, napise tam jeden clanek za mesic, nikdo mu neprsispeje komentarem nebo ten, kdo v blogu "vzpomina" na svou minulost?