Hlavní navigace

CoTweet končí - populární klient pro Twitter přestane být zdarma

Daniel Dočekal

K 15. února skončí CoTweet, populární klient pro správu Twitteru. CoTweet ale zcela nezanikne, skončí zdarma dostupná verze a produkt se promění v SocialEngage, placenou službu. Podmínky a cena za užívání SocialEngage prozatím nejsou známé. Pokud patříte mezi uživatele CoTweetu, je nejvyšší čas hledat náhradu. Na výběr máte řadu možnosti – HootSuite, TweetDeck, Seesmic, Involver, Sprout Social, Buffer či GroupTweet, pokud je možné jmenovat ty nejvíce populární. Můžete si samozřejmě vystačit i s…

Doba čtení: 1 minuta

K 15. února skončí CoTweet, populární klient pro správu Twitteru. CoTweet ale zcela nezanikne, skončí zdarma dostupná verze a produkt se promění v SocialEngage, placenou službu. Podmínky a cena za užívání SocialEngage prozatím nejsou známé.

Pokud patříte mezi uživatele CoTweetu, je nejvyšší čas hledat náhradu. Na výběr máte řadu možnosti – HootSuite, TweetDeck, Seesmic, Involver, Sprout Social, Buffer či GroupTweet, pokud je možné jmenovat ty nejvíce populární. Můžete si samozřejmě vystačit i s klasickým používáním sociálních sítí přímo prostřednictvím jejich webů nebo vlastních klientů. Pokud ale chcete pokročilejší funkčnost, musíte zkusit jiné software – tam pak zpravidla najdete možnosti správy více účtů, naplánování zveřejnění příspěvků či pokročilejší filtraci.

Zdroj: SocialEngage… The Next Generation of Social Media Management

Našli jste v článku chybu?