Hlavní navigace

CS Link už je bez vlastních balíčků. Jeho zákazníci mohou vybírat z nabídky Skylinku

Lukáš Polák

Naplnila se tak slova předsedy představenstva M77 Group Jaromíra Glisníka, který už dříve avizoval, že nabídka placených balíčků u CS Linku bude postupně utlumována.

Doba čtení: 1 minuta

Provozovatel satelitní služby CS Link, lucemburská společnost M77 Group, dnes na svých webových stránkách oznámil, že zákazníci, kteří projeví zájem o placenou televizi, už musí vybírat pouze z balíčků partnerského Skylinku. CS Link už totiž v tuto chvíli nemá žádnou vlastní placenou nabídku. I když jde na první pohled o kosmetickou novinku, de facto CS Link už nabízí ve vlastní režii pouze programy bezplatné. Tento krok odbornou veřejnost pouze utvrzuje v tom, že tato obchodní značka může do budoucna úplně zaniknout.

IAC19

NEPŘEHLÉDNĚTE: Skylink zavádí nový balíček Flexi 7. Připomíná bývalou nabídku CS Linku Mých 6

Při objednávce na minimálně 4 měsíce vám bude doručena dobírková zásilka. Cena dobírky se rovná ceně vybraného programového balíčku. Jako součást zásilky vám bude zdarma doručena nová dekódovací karta Skylink Výměna, která vám umožní nově vybraný programový balíček přijímat, uvádí na svých webových stránkách CS Link, který zákazníkům nabízí možnost pořízení balíčků Mini, Flexi 7, Kombi a Multi. O postupném utlumování placené nabídky na satelitních kartách CS Link hovořil už v minulosti předseda M77 Group Jaromír Glisník.

Našli jste v článku chybu?