Hlavní navigace

CS Link už je bez vlastních balíčků. Jeho zákazníci mohou vybírat z nabídky Skylinku

24. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Naplnila se tak slova předsedy představenstva M77 Group Jaromíra Glisníka, který už dříve avizoval, že nabídka placených balíčků u CS Linku bude postupně utlumována.

Provozovatel satelitní služby CS Link, lucemburská společnost M77 Group, dnes na svých webových stránkách oznámil, že zákazníci, kteří projeví zájem o placenou televizi, už musí vybírat pouze z balíčků partnerského Skylinku. CS Link už totiž v tuto chvíli nemá žádnou vlastní placenou nabídku. I když jde na první pohled o kosmetickou novinku, de facto CS Link už nabízí ve vlastní režii pouze programy bezplatné. Tento krok odbornou veřejnost pouze utvrzuje v tom, že tato obchodní značka může do budoucna úplně zaniknout.

cif - debata 2

NEPŘEHLÉDNĚTE: Skylink zavádí nový balíček Flexi 7. Připomíná bývalou nabídku CS Linku Mých 6

Při objednávce na minimálně 4 měsíce vám bude doručena dobírková zásilka. Cena dobírky se rovná ceně vybraného programového balíčku. Jako součást zásilky vám bude zdarma doručena nová dekódovací karta Skylink Výměna, která vám umožní nově vybraný programový balíček přijímat, uvádí na svých webových stránkách CS Link, který zákazníkům nabízí možnost pořízení balíčků Mini, Flexi 7, Kombi a Multi. O postupném utlumování placené nabídky na satelitních kartách CS Link hovořil už v minulosti předseda M77 Group Jaromír Glisník.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).