Hlavní navigace

ČTÚ dnes pořádá kolokvium ke konci digitalizace. DigiZone.cz ho nabídne živě

11. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 11. 2011

Magické datum 11.11.11, tedy 11. listopadu 2011, a s ním ukončení procesu analogového pozemního vysílání je tu. Český telekomunikační úřadu (ČTÚ) dnes při této příležitosti pořádá v 11 hodin a 11 minut takzvané Kolokvium – setkání českých odborníků, zástupců orgánů státní správy, organizací a podnikatelských subjektů zainteresovaných na procesu přechodu na digitální vysílání.

K TÉMATU: ČTÚ uspořádá 11. listopadu kolokvium ke konci televizní digitalizace

Na akci, na které nebude pochopitelně server DigiZone.cz chybět, a z níž vám zprostředkujeme aktuální dění formou on-line zpravodajství, se zájemci seznámí například s naplňováním takzvaného Technického plánu přechodu, tedy jízdním řádem české digitalizace, rolí a zkušenostmi České televize v procesu přechodu, pohledem Českých Radiokomunikací jako dominantního poskytovatele vysílacích služeb a prezentovat se budou mimo jiné i výsledky testu šíření signálu v normě DVB-T2.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).