Hlavní navigace

Čtvrtina českých uživatelů tráví na Internetu více než 21 hodin týdně

Martin Vyleťal

Polovina Čechů tráví u Internetu mimo svoje pracovní povinnosti jednu až tři hodiny denně, vyplývá to ze zářijového průzkumu společnosti TNS AISA pro Seznam.cz. Čtvrtina uživatelů pak tráví na Internetu více než 21 hodin týdně. Na otázku: Jaká jedna webová stránka Vás napadne, když se řekne Internet, podle Lubomíra Gazdoše, analytika marketingu společnosti Seznam.cz, 59 % respondentů odpovědělo, že portál Seznam.cz. Sociální síť Facebook uvedlo na prvním místě 9 % a světový vyhledavač Google…

Polovina Čechů tráví u Internetu mimo svoje pracovní povinnosti jednu až tři hodiny denně, vyplývá to ze zářijového průzkumu společnosti TNS AISA pro Seznam.cz. Čtvrtina uživatelů pak tráví na Internetu více než 21 hodin týdně.

Na otázku: Jaká jedna webová stránka Vás napadne, když se řekne Internet, podle Lubomíra Gazdoše, analytika marketingu společnosti Seznam.cz, 59 % respondentů odpovědělo, že portál Seznam.cz. Sociální síť Facebook uvedlo na prvním místě 9 % a světový vyhledavač Google dokonce jen 6 % dotázaných.

Zdroj: Sblog

Našli jste v článku chybu?
25. 10. 2011 19:04
Kamil (neregistrovaný)

Ten průzkum nedává smysl. Minimálně v současné době. Na Internetu jsem pořád, když mám zapnutý počítač. Tzn celý den. Nebo se snad počítá, jak dlouho mám zapnutý webový prohlížeč? Vždy když jede počítač. Tzn celý den. A Internet není jen web. Je to taky IM, hudba, hry, cokoliv. Prostě měření doby "u netu" je fakt nesmyslná.