Hlavní navigace

Čtvrtý ročník konference Czech Internet Forum právě odstartoval

12. 11. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

V Konferenčním centru City na pražské Pankráci byla zahájena konference Czech Internet Forum 2009. První přednášející Zdeněk Polách právě analyzuje stav a trendy v poskytování internetového připojení v České republice. Český trh s připojením je hodně specifický. Kvůli historickým důvodům je u nás po Japonsku a Koreji nejnižší podíl ADSL připojení na celkovém broadbandu. Hitem posledního roku se prý stala snaha dotáhnout optická vlákna do každého bytu. V následné diskusi padla řeč i regulování…

V Konferenčním centru City na pražské Pankráci byla zahájena konference Czech Internet Forum 2009. První přednášející Zdeněk Polách právě analyzuje stav a trendy v poskytování internetového připojení v České republice. Český trh s připojením je hodně specifický.

Kvůli historickým důvodům je u nás po Japonsku a Koreji nejnižší podíl ADSL připojení na celkovém broadbandu. Hitem posledního roku se prý stala snaha dotáhnout optická vlákna do každého bytu. V následné diskusi padla řeč i regulování obsahu na Internetu, ke kterému je Zdeněk Polách skeptický.

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.