Hlavní navigace

FOTO: Cukrák a Kleť již vysílají na ČT 2 varovný piktogram

20. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 8. 2008

Česká televize zařadila dnes do vysílání svého kanálu ČT 2 z Cukráku u Prahy (53. Kanál) a Kletě u Českých Budějovic (49. kanál) varovný piktogram, který upozorňuje diváky na ukončení jeho vysílání. Tento symbol má také varovat, že k tomuto kroku by mělo dojít v horizontu přibližně tří měsíců. Jak jsme vás ale již na DigiZone.cz informovali, nemuselo by k vypnutí kanálu ČT 2 dojít až v listopadu, ale mnohem dříve. K vypnutí by mohlo dojít dokonce už v září nebo říjnu.

K TÉMATU: Kleť a Cukrák už vysílají piktogram. Vypnutí ČT 2 se blíží i v Praze

Content tip EARLY

Co se týká budování veřejnoprávního multiplexu u těchto vysílačů, tak ČRa jsou prozatím na informace skoupé. V tuto chvíli probíhají jednání s Českou televizí, která ještě nejsou uzavřena. O jejich výsledcích, které budou mít přímý vliv na diváky v dotčených lokalitách, budeme hned po jejich skončení informovat. Do té doby jejich průběh ani možná řešení nebudeme komentovat, sdělila našemu serveru tisková mluvčí společnosti Marie Fianová.

PRVNÍ FOTO: Piktogram u vysílačů Cukrák a Kleť (74 kB, JPG)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).