Hlavní navigace

Další díl eWorkshopu o sociálních sítích již v pondělí

25. 2. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

eWorkshop o sociálních sítích na Lupě pokračuje a nabírá na inspirativnosti. Druhý díl přinesl řadu zajímavých podnětů a potvrdil, že mezi čtenáři Lupy nechybí přemýšliví jedinci s citem pro popis skutečnosti a vytváření budoucnosti. Zkoumáme totiž slabé a silné stránky sociálních sítí (LinkedIn, OpenBC, Orkut) a hledáme optimální koncept sítí pro reálný obraz sociálních vztahů ve skutečném světě.

eWorkshop o sociálních sítích na Lupě pokračuje a nabírá na inspirativnosti. Druhý díl přinesl řadu zajímavých podnětů a potvrdil, že mezi čtenáři Lupy nechybí přemýšliví jedinci s citem pro popis skutečnosti a vytváření budoucnosti. Zkoumáme totiž slabé a silné stránky sociálních sítí (LinkedIn, OpenBC, Orkut) a hledáme optimální koncept sítí pro reálný obraz sociálních vztahů ve skutečném světě.

Praktickou součástí eWorkshopu je i možnost získat pozvánku do sítí LinkedIn a OpenBC, o kterou si Jiřímu Donátovi, moderátorovi eWorkshopu, řekla už řada čtenářů. Máte-li zájem, můžete tak stále učinit na e-mailové adrese Jiřího Donáta. Třetí díl eWorkshopu můžete na Lupě očekávat již v pondělí 27. února.

Autor článku

Autor je ředitelem médií vydavatelství Internet Info. V letech 2005 - 2008 působil jako šéfredaktor serveru Lupa.cz. Vystudoval Fakultu informatiky MU a Fakultu sociálních věd UK. Online komunikaci se věnuje i na svém blogu www.alesmiklik.cz.