Hlavní navigace

Další petice proti předraženému mobilnímu volání

Redakce

Na internetu se objevila další petice proti drahému mobilnímu volání. Nachází se na adrese Drahevolani.cz. Výzvu operátorům a petici připravil Adam Wojnar, autor dnešního článku Jak čeští mobilní operátoři obstojí ve srovnání se svými britskými kolegy?. Vychází přitom ze svého vlastního srovnání veřejných ceníků českých operátorů a britských operátorů.

Na internetu se objevila další petice proti drahému mobilnímu volání. Nachází se na adrese Drahevo­lani.cz. Výzvu operátorům a petici připravil Adam Wojnar, autor dnešního článku Jak čeští mobilní operátoři obstojí ve srovnání se svými britskými kolegy?. Vychází přitom ze svého vlastního srovnání veřejných ceníků českých operátorů a britských operátorů.

Našli jste v článku chybu?
31. 1. 2012 17:07
Katka-lin (neregistrovaný)

Bez mobilu se sice obejdete, ale společnost v ČR není dostatečně připravená na tak pevný postoj. Změny se u nás nastolují pomalu, oproti jiným zemím v Evropě. Tak to aspoň zkusme a udělejme něco proto. Vyzkoušela jsem s lehkou nedůvěrou služby nezávislé kalkulačky Tarifomat. Operátoři mi ochotně pomohli vybrat pro mě nejvýhodnější tarif a vše zařídili. Můžu jen vřele doporučit. I tohle je změna!

20. 1. 2012 11:01

Tak si vemte treba praci takoveho technika u internetoveho poskytovatele. V roce 1996 kdyz by nesel dva dny internet, tak by se nic zasadniho nestalo. Nyni jsou uz problemy, kdyz je vypadek v radech minut. Tzn. technik uz nemuze jen cekat v teple kanclu u pevne linky, jestli nahodou nekdo nezavola. Musi byt v terenu a byt stale na prijmu.