Hlavní navigace

Další výpadek e-mailu na Seznamu (doplněno)

Aleš Miklík

Nezjištěný počet schránek freemailové služby Seznamu postihl v tyto dny výpadek, kvůli němuž se jejich uživatelé nedostanou ke své poště. Při pokusu o přihlášení se jim zobrazí následující upozornění: „Vážený uživateli, Vaše schránka je v tuto chvíli bohužel nedostupná z důvodu výpadku jednoho z diskových polí emailové služby Seznamu. V krátké době po sobě tak řešíme stejnou závadu na stejném zařízení dodané společností IBM ČR., jaká se odehrála před několika týdny. Velice se omlouváme za…

Nezjištěný počet schránek freemailové služby Seznamu postihl v tyto dny výpadek, kvůli němuž se jejich uživatelé nedostanou ke své poště. Při pokusu o přihlášení se jim zobrazí následující upozornění:

Content 2017 - tip Footshop

„Vážený uživateli,

Vaše schránka je v tuto chvíli bohužel nedostupná z důvodu výpadku jednoho z diskových polí emailové služby Seznamu. V krátké době po sobě tak řešíme stejnou závadu na stejném zařízení dodané společností IBM ČR., jaká se odehrála před několika týdny. Velice se omlouváme za vzniklé potíže a ve spolupráci s IBM intenzívně pracujeme na jejich odstranění. Vaše data obnovíme hned, jakmile to bude technicky možné.

Váš Seznam tým“

18:33, Aleš Miklík, doplnění: tisková mluvčí Seznamu Rita Gabrielová nás s otázkami na podrobnosti odkázala na své vyjádření pro ČTK s tím, že zatím není co více sdělovat. Zpráva ČTK pak říká, že postižena byla zhruba pětina schránek, tj. až milión uživatelů freemailu Seznamu. Od sobotního večera pak prý Seznam zprovoznil již 300.000 schránek, přičemž je možné, že lidé, kteří s e-mailem pracovali v době výpadku, o svá data nenávratně přijdou. Časový odhad nápravy pro zbývající uživatele zatím stále není znám.

Našli jste v článku chybu?
6. 12. 2006 15:35
uživatel si přál zůstat v anonymitě
ale seznam přeci není zdarma.. proto aby jste měli 2 gigovou schránku platíte!!..
6. 12. 2006 7:12
uživatel si přál zůstat v anonymitě
no ěm na Gmail chodí takovýho spamu, že to není ani možný, šílený, opravdu síla, zlatej seznam, a ještě se združují........důvod proč nemám Gmail, jako hlavněí email, jinak to jde, ale má to co ostatní......