Hlavní navigace

David Hác přechází od N-Joy.cz do portálu Centrum.cz (aktualizováno)

Jiří Macich ml.

Podle našich informací z důvěryhodného zdroje David Hác opouští společnost FunPower provozující videoportál N-Joy.cz, jejíž vznik sám v roce 2005 inicioval. Dosavadní ředitel společnosti FunPower míří do portálu Centrum.cz, kde by měl mít na starost chystaný projekt točící se okolo online videa, o němž se v kuloárech mluví již delší čas. Podle doposud nepotvrzených informací by společnosti FunPower měl nově šéfovat člověk přicházející od zaniklého projektu AllPeers. Během dnešního dne by měly…

Podle našich informací z důvěryhodného zdroje David Hác opouští společnost FunPower provozující videoportál N-Joy.cz, jejíž vznik sám v roce 2005 inicioval. Dosavadní ředitel společnosti FunPower míří do portálu Centrum.cz, kde by měl mít na starost chystaný projekt točící se okolo online videa, o němž se v kuloárech mluví již delší čas. Podle doposud nepotvrzených informací by společnosti FunPower měl nově šéfovat člověk přicházející od zaniklého projektu AllPeers. Během dnešního dne by měly být k dispozici oficiální informace. Jakmile je získáme, budeme vás informovat.

Aktualizace (12:13): Novým technickým ředitelem společnosti FunPower byl oficiálně jmenován Ondřej Brablc, který předchozí dva roky působil na pozici Director of Engineering ve společnosti AllPeers. Třiatřicetiletý Brablc bude mimo jiné zodpovědný za rozšiřování obsahu a služeb projektů N-Joy.cz a Videopohledni­ce.cz. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
29. 4. 2008 9:10
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Centrum? To je ta impotentní firma, která za celý rok nebyla schopná spustit žádnou větší službu? V kuoárech se možná mluví, ale spíše se jen mluví, ale lidově skutek utek. Zatím dokázali jen utrácet peníze svých investorů. A že jim to jde. Proč o tom nikdo nepíše?