Hlavní navigace

Dětský kanál Megamax začal vysílat v satelitní službě freeSAT od UPC v češtině

Stanice je v České republice a na Slovensku dostupná od začátku prosince, ale jeho dostupnost byla omezená. Ve své nabídce ho šíří například IPTV operátor Planet A.
Lukáš Polák 31. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Diváci dětského kanálu Megamax, kteří sledují tuto stanici prostřednictvím satelitního operátora freeSAT by UPC Direct, se dočkali zapojení české jazykové stopy. Ta je dostupná na doposud vysílající maďarské verzi. Pokud se tedy zájemci nenastaví čeština automaticky, musí si přepnout jazykovou stopu manuálně prostřednictvím dálkového ovladače. Preferenci češtiny může majitel set-top-boxu nebo televizoru nastavit trvale také v menu svého přijímače.

Content tip témata

K TÉMATU: Další dětský kanál pro Česko a Slovensko: v prosinci odstartuje Megamax pro kluky

Megamax v České republice a na Slovensku už je lokalizován od začátku prosince loňského roku, ale doposud byl pouze součástí vybraných kabelových a IPTV operátorů. freeSAT by UPC Direct je první satelitní službou, která ho má ve své nabídce. Tento unikátní televizní program zaplní mezeru na zdejším audiovizuálním trhu zábavy pro chlapce ve věku 7 až 14 let, jimž přinese špičkové dobrodružné animované seriály z celého světa, uvedla při příležitosti uvedení na trh společnost Chello Central Europe, která je jeho provozovatelem.