Hlavní navigace

Dětský kanál Megamax začal vysílat v satelitní službě freeSAT od UPC v češtině

31. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice je v České republice a na Slovensku dostupná od začátku prosince, ale jeho dostupnost byla omezená. Ve své nabídce ho šíří například IPTV operátor Planet A.

Diváci dětského kanálu Megamax, kteří sledují tuto stanici prostřednictvím satelitního operátora freeSAT by UPC Direct, se dočkali zapojení české jazykové stopy. Ta je dostupná na doposud vysílající maďarské verzi. Pokud se tedy zájemci nenastaví čeština automaticky, musí si přepnout jazykovou stopu manuálně prostřednictvím dálkového ovladače. Preferenci češtiny může majitel set-top-boxu nebo televizoru nastavit trvale také v menu svého přijímače.

BRAND

K TÉMATU: Další dětský kanál pro Česko a Slovensko: v prosinci odstartuje Megamax pro kluky

Megamax v České republice a na Slovensku už je lokalizován od začátku prosince loňského roku, ale doposud byl pouze součástí vybraných kabelových a IPTV operátorů. freeSAT by UPC Direct je první satelitní službou, která ho má ve své nabídce. Tento unikátní televizní program zaplní mezeru na zdejším audiovizuálním trhu zábavy pro chlapce ve věku 7 až 14 let, jimž přinese špičkové dobrodružné animované seriály z celého světa, uvedla při příležitosti uvedení na trh společnost Chello Central Europe, která je jeho provozovatelem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).